Ana Sayfa   Okulumuz    Eğitim Sistemimiz   Etkinliklerimiz    Foto Albüm   Haberler   İletişim   
 
Haberler

Yeni dönem kayıtlarımız devam ediyor
Yeni dönem kayıtlarımız devam ediyor
Bahçemizde Kahvaltı Keyfi :)
İncir ağaçlarının gölgesinde, lezzetli yiyeceklerle ve sevgiyle donatılmış rengarenk bir masa ve birbirinden tatlı şirin öğrencileriyle Hilal Anaokulunda harika bir kahvaltı keyfi...
Hilal Anaokulunda Oryantasyon Haftası
Özel Tarabya Hilal Anaokulunun öğrencileri yeni eğitim ve öğretim dönemine oryantasyon haftasıyla merhaba dedi. Okula uyum süreci olan oryantasyon haftasında çocuklarımız güzel zaman geçirdiler. Öğrencilerimiz bahçemizde, oyun odasında birbirinden güzel oyunlar oynayarak eğlendiler.
YENİ DÖNEM KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR
Erken kayıt avantajlarından yararlanmak için acele edin...
Okulumuza Bahar Geldi!
Öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin ortak çalışması ile okulumuzda bahar kokuları ve kuş cıvıltıları hissedilen harika bir tasarım oluştu.
Tarabya Hilal Anaokulunda ‘’Göster Anlat ’’ Etkinliği
Anlatıyorum , bilin bakalım bu ne? Öğrencilerimizin dil becerilerini desteklemek , görsel ve işitsel hafızalarının gelişimlerini sağlamak amacı ile ‘’Göster Anlat ’’ adında bir etkinlik başlattık
İPE UN SERMEK, GÖLE MAYA ÇALMAK... OKULUMUZA GELEN NASRETTİN HOCA BİZİ HEM EĞLENDİRDİ, HEM DE BİLGİLENDİRDİ! :)
Değerler eğitimi kapsamında Okulumuzda düzenlenen etkinlikte Nasrettin Hoca hepimize neşeli anlar yaşattı.
TURUNCU GÜNÜMÜZDE
Bugün başarılı papatyalar sınıfında turuncu günü etkinliği yapıldı. Oyuncak sepetinden turuncu legolar, yemek salonundan turuncu sandalyeler, mutfaktan turuncu meyve ve sebzeler ve daha birçok turuncu eşya bir araya geldi.
KARDAN ADAM YAPALIM, BURNUNA HAVUÇ TAKALIM... KUŞLARADA YEMEK VERMEYİ UNUTMAYALIM..
Bu yıl şehrimize lapa lapa yağan kar, bizlerede mutluluk getirdi. Bahçemizde doyasıya kar topu oynadık, kardan adam yaptık. Tabi soğukta dışarıda kalan hayvanları da unutmadık.. Onlar için hazırladığımız yiyecek poşetlerimizi bahçemizde kediler, kuşlar ve köpekler için sergiledik..
Bayram sabahı Van'daki kardeşlerimize bir gülümseme’de Özel Tarabya Hilal Anaokulundan ...
Özel Tarabya Hilal Anaokulunun kendileri küçük, yürekleri ve sevgileri çok büyük öğrencileri ;bu hafta Paylaşıyorum,Bayramlaşıyorum Kampanyamız için Van’daki depremzede kardeşlerine harika eşyalar getirdiler.
Eğlenceli Bilimle Gizemli Kimya
Özel Tarabya Hilal Anaokulu olarak etkinlik yelpazemize bir yenisini daha ekledik. Dünyada “High Touch High Tech” adıyla uygulanan Eğlenceli Bilim Programını okulumuzda da uygulamaya karar verdik.
SONBAHARA MERHABA DEDİK!
Altın sarı yapraklar, Yazda kalır sıcaklar. İşte Geldi sonbahar, Giderler göçmen kuşlar.
Temeli sevgi olan eğitimin, başarılı olacağına inanıyoruz.
2004 yılından bu güne TAM 8 YILDIR sizlerin güven ve desteğiyle okul öncesi eğitimi veren kurumumuz, sizlerin de desteğiyle bugünlere geldi. İlginize ve desteğinize sonsuz teşekkürler...
Şimdi Okullu Olduk, Mutlu Mutlu Sınıflarımızı Doldurduk:)
Okulumuz; yenilenen bahçemiz, ferah sınıflarımız ve zengin eğitim - öğretim materyallerimiz ile 2011-2012 eğitim yılına sevinçle merhaba dedi.
Ziyaretçi Defteri'miz açıldı!
Web sitemize ziyaretçi defteri eklendi. Siz de okulumuz hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Asudenin bizlere yazdığı şeker mi şeker, sıcacık tatil mektubu.Hadi okuyalım :)
Sevgili öğretmenim; ....Benim tatilim çok güzeldi ama ben anneme hep okulumu çok özledim dedim.
HİLAL ANAOKULUNUN SANATSEVER MİNİKLERİ OCAK AYINDA
Okulumuzda her ay ayrı bir sanat çalışması ele alınıyor.Sanatın incelikleri ve tüm güzellikleri ile birbirinden güzel eserler ortaya çıkıyor.
Sevgi soslu mutluluk pastaları yaptık, misafirler ağırladık.
Pazartesi sabahı yıldızlar sınıfının gözlerinde bir sevinç vardı.Önce sınıflarını süslediler.Sonra kolları sıvayıp, pastalar, kurabiyeler yapmaya başladılar.. Artık misafirleri için her şey hazırdı.Betül ve Zeynep misafirleri kapıda karşılayacaktı, İrem misafirlerine kolonya, Berat şeker ikram edecekti, Tuana, Doğa, Mehmet arkadaşlarına kek servisi yapacaktı, Ahmet Emin,Alper, Emirhan, Zeynep, Halenur ve Haluk misafirlerinin ceketlerini asacaklar ve onlarla güzel güzel sohbet edeceklerdi. Bu güzel iş paylaşımının sonunda misafirleri Ördekler sınıfı :) geldi, ikramlardan ve ilgiden çok memnun kaldılar. Bu keyifli, güzel pazartesi gününün sonunda bizim misafirperver çocuklarımız ve davetlileri paylaşmayı, sevginin de ikramların da paylaştıkça bereketlendiğini ve misafir ağırlamanın önemini yaşayarak öğrendiler. Misafirperverliğinizden dolayı yıldızlar sınıfına ve öğretmenlerine teşekkür ederiz. Fotograflarımızı görmek için tıklayınız.
YENİ DÖNEM KAYITLARIMIZ BAŞLADI...
BİLGİ VE KESİN KAYIT İÇİN SİZİ OKULUMUZA BEKLİYORUZ
Okul öncesi eğitimde 7. Yılimiz... Çoşku dolu yüreklerimiz...
2004 yılından bu güne TAM 7 YILDIR sizlerin güven ve desteğiyle okul öncesi eğitimi veren kurumumuz, sizlerinde desteğiyle bugünlere geldi. İlginize ve desteğinize sonsuz teşekkürler...