Ana Sayfa   Okulumuz    Eğitim Sistemimiz   Etkinliklerimiz    Foto Albüm   Haberler   İletişim   
 
ZİYARETÇİ DEFTERİ
ozel-tarabya-hilal-anaokulu-ziyaretci-defteri Değerli velilerimiz ve değerli eğitim dostları ziyaretçilerimiz,

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Şimdi yazmak için tıklayınız.


Gönderen : şehriban kartal (doğanın annesi) Tavsiye üzerine size geldim kızımdaki değişiklikler ve güzellikleri gördükçe sizlere teşekkür ediyorum. Verdiğiniz eğitim çok iyi. Güleryüzünüz ve sevgi dolu ortamınızda kızım hergün yeni birşeyler öğrenerek eve geliyor iyiki varsınız.
 
Gönderen : mehmet arslan kale Ben sadece hakettiğiniz bir değil, bin teşekkür ediyorum sizlere. Bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılar diliyorum.
 
Gönderen : ZAKİRE GÖKBAYRAK Merhaba sevgili HİLAL'liler. Issız bır adaya düşsek yanımıza alacağımız üç şey ne olurdu diye hiç düşünmedik, çünkü bizim HİLAL'imizde FURKAN'ımız için herşey vardı. Samimiyet, güven, bilgi ve sevgi... Hayattan keyif almayı bilen, özgüvenli, mutlu ve başarılı bir insan yetiştirme yolculuğumuzda bize yol arkadaşlığı eden tüm öğretmenlerimize ve güler yüzüyle hergün Furkan'ımızı okula ulaştıran İBRAHİM amcamıza ve tabiki bütün HİLAL'lilere çok teşekkurler.
 
Gönderen : BİRSEN KALE HİLAL ANAOKULU'NUN EĞİTİM ANLAYIŞINI, VERDİĞİ EĞİTİMİ, İLGİLİ ÖĞRETMENLERİNİ VE GÜVENİLİR ORTAMINI TAKTİR EDİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.
 
Gönderen : Neslihan KUŞ GÖYMERNER Değerli öğretmenlerimiz, yöneticilerimiz ve çalışanlarımız, güven ve sevgi dolu yuvamıza iç rahatlığıyla emanet ettiğimiz çocuklarımıza gösterdiğiniz ilgi ve alakaya çok teşekkürler.
 
Gönderen : Gülizar Yıldırım Okulunuz ve öğretmenlerinize... İyiki varsınız sizi çok seviyoruz.
 
Gönderen : NURCAN ÖMER HİLAL ANAOKULU'MUZ SEVGİ DOLU ORTAMIYLA VERDIKLERI EGITIMLERDEN DOLAYI ÖGRETMENLERİMİZE TEŞEKKUR EDERIM. BIRCE NUR COK MUTLU, SEVGİLER....
 
Gönderen : Pgül Özel (Miray'ın annesi) Öğretmen ve minik kuşlarına.. Hepinizi ayrı ayrı seviyorum, kadro süper... Herşey için teşekkürler:)
 
Gönderen : Selma Demirci Merhaba, Okuldaki eğitim ve faaliyetler çok verimli geçiyor. İlgi çok güzel, samimi ve içten. Web sayfasında öğretmenlerin özgeçmişini ve aylık faaliyet ile aylık yemek listesini de yayınlarsanız çok iyi olur. Teşekkürler.
 
Gönderen : Ayşe Karlıdağ Özel Tarabya Hilal Anaokulu'na, "Gül" gibi bir nesil yetiştirmede bizlere çok yardımcı oldukları için teşekkür ediyoruz.
 
Gönderen : Sevim Demir Okulunuzu merak ediyorum. İlk fırsatta görmek istiyorum.
 
Gönderen : Fatoş Deniz (Ahmet'in annesi) Merhaba, okulunuzu çok beğeniyorum. Verdiğiniz eğitim çok güzel. Tebrik ve teşekkür ederim...